Firma AQUA SPORT powstała w 1985 r. jako jedna z pierwszych w Polsce firm zajmujących się profesjonalnie propagowaniem windsurfingu i produkcją oraz handlem sprzętem windsurfingowym i sprzętem ratunkowym. Od początku byliśmy jednym z największych producentów żagli windsurfingowych w Europie. W przeciągu 25 lat wyprodukowaliśmy ich ponad 190 000 sztuk. W tym czasie szyliśmy żagle dla największych i najbardziej znanych firm windsurfingowych, z których wiele dziś już nie istnieje.

Naszą własną, prawdopodobnie najbardziej znaną marką żagli w Polsce, jest PACIFIC SAILS. Są to proste, tanie żagle dla każdego surfera. Większość krajowych surferów zaczynało swoją przygodę z windsurfingiem właśnie od tych żagli. Sprzedaliśmy ich do tej pory ponad 30 000 sztuk.

Równocześnie przez cały ten czas produkowaliśmy i produkujemy kamizelki i sprzęt ratunkowy służący żeglarzom i wodniakom na morzu i wodach śródlądowych. Wszystkie dystrybuowane i produkowane przez nas wyroby posiadają wymagane świadectwa i certyfikaty. Wyroby certyfikujemy w Polskim Rejestrze Statków - jednym ze światowych liderów w dziedzinie certyfikowania i dopuszczania do użytkowania artykułów używanych na morzu. Z dumą mówimy, że wysoka jakość produkowanego przez nas sprzętu pozwala na udzielenie na jego użytkowanie dożywotniej gwarancji (w ramach czasookresu użytkowania przewidzianego normami).

Zapraszamy serdecznie!
Obsługa sklepu aquasport.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl